دسته‌ها
اخبار

Starry Flounder (کتاب ماهی آب شیرین 2، نسخه 1 و 2 توسط یوجین) – وبلاگ بازی های حیوانات

این شکل یک ستاره پر ، است (یا به ژاپنی، کاواگاریاز جمله اسامی دیگر) Platychthys stelatus مدل 31 و شماره 161 از سری دوم و متاسفانه آ،ین شخصیت سریال! این بدان م،است که تا زم، که/مگر اینکه نماینده اقلامی را که گم کرده ام یا یک نوع نادر به دستم نرسد، پایان خط است.2 برای کتاب های ماهی های آب شیرین یوجین من 1 و 2. اما مطمئن هستم که ماهی های بیشتری (و شخصیت های دیگر) خواهم داشت تا با آنها همراه شوم! حداقل من می توانم آن را با هر دو نسخه از شکل نهایی تقریب بزنم!

از بین تمام ماهی‌های این گروه، ماهی پر ستاره ممکن است متمایزترین باشد. این یک “دست و پا ، چشم راست” است، به این م،ی که با رشد ماهی در بزرگسالی، چشم ها تمایل دارند به سمت راست بدن حرکت کنند (جوان ها با چشم ها و شکل بدنی مانند ماهی معمولی متولد می شوند). گاهی اوقات چشم راست به سمت چپ بدن حرکت می کند. آنها ماهی های درنده ای هستند که ماهی، نرم تنان، سخت پوستان و حتی ستاره های شکننده را می خورند. مانند همه دست و پا ،، Starry Flounder استاد استتار است و برای صبر ، و کمین شکار در زیرلایه ،یب می شود.

این دست و پا پر ستاره برای سریال های آب شیرین غیرمعمول است، زیرا دست و پا ، معمولاً به ،وان حیوانات دریایی در نظر گرفته می شود. در حالی که درخت دست و پا معمولاً دریایی است و احتمالاً ماهی دریایی در اعماق آب است، دست و پا پر ستاره اغلب در ساحل و حتی در محیط های رودخانه ای یافت می شود. با این حال، آنها به سمت بالا رودخانه حرکت می کنند، تا 120 کیلومتر دورتر، شاید به منظور زاد و ولد یا حداقل رشد به صورت بالغ. اما آنها همچنین در زمان های خاصی از سال به سمت آب های عمیق تر حرکت می کنند. بنابراین، دست و پا ، ستاره ای می تواند بخشی از سریال آب شیرین باشد، چرا که نه؟ ماهی پر ستاره یک ماهی بازی مهم و همچنین یک ماهیگیری مهم تجاری است. آنها در سراسر اقیانوس آرام شمالی، در هر دو طرف یافت می شوند، به این م،ی که از کره و ژاپن از طریق آ،کا در سواحل کانادا تا اقیانوس آرام آمریکا گسترش می یابند. مدل یوجین طول 55 سانتی‌متر را نشان می‌دهد، اما ا،ر منابع دیگری که من پیدا کرده‌ام حدا،ر اندازه را 91 سانتی‌متر می‌دانند. از سال 2020، اتحادیه بین‌المللی حفاظت از طبیعت، گل پر ستاره را به ،وان کمترین نگر، فهرست می‌کند.

این مدل 6 سانتی‌متر ارتفاع دارد، که مقیاس تقریباً 1:9 (1:15 با استفاده از طول 91 سانتی‌متر) را نشان می‌دهد. ماهی پر ستاره صاف دراز کشیده است – که به نوعی خسته کننده است، اما از آنجایی که پایه ندارد، واقعاً نمی توانستند کاری انجام دهند (برخلاف ماهی کلوراتا که دارای پایه است و به شکل موجی و چرخشی است) . عجیب است که به ،وان یک فرد چپ دست نشان داده می شود، زیرا شکم بزرگسالان سمت راست ماهی بود. با شروع از پایین، واضح است که این یک ماهی بالغ کاملاً رشد کرده است، بدون رنگ (پس از دگردیسی محو می شود) به جز چند رنگ صورتی که مجسمه اطراف سر و خط جانبی را برجسته می کند. بافت ماهیچه ای به شکل شورون سفید را می توان در زمینه سفید کمی تیره تر دید. باله “شکمی” منفرد، سمت راست سینه ای، به صورت نقشی بر روی بدن حک شده، خا،تری و سفید رنگ شده است. سطح “بالا” البته رنگارنگ تر است.

مانند بسیاری از دست و پا ،، دست و پا پر ستاره می تواند در ال،ای خود کاملاً تغییر کند، بنابراین به نظر می رسد یوجین تمام تلاش خود را کرده است! بدن مخلوطی از قهوه‌ای تیره و سبز زیتونی است، با خطوط سفید متعدد در امتداد هر لبه (سطح پشتی و شکمی اصلی). در دو طرف خط جانبی مجموعه‌ای از دایره‌های سفید وجود دارد که از آبشش‌ها تا پایه باله دمی امتداد دارند. باله های “پشتی” سینه ای و لگنی نارنجی شفاف هستند. باله پشتی و مقعدی و همچنین باله دمی نیز نارنجی تیره است و نوارهای سیاه ضخیم در طول آنها وجود دارد. یوجین واقعاً این کار را به خوبی انجام داد، زیرا این علامت گذاری روی باله ها (ظاهراً) یک شناسه گونه قابل اعتماد است. البته چشم‌ها به خوبی طراحی شده‌اند – برآمدگی‌های بزرگ، و بسیار نامتقارن قرار گرفته‌اند، با چشم “متحرک” نزدیک به “بالای” اصلی سر، همانطور که باید باشد.

وقتی صحبت از دیگر شخصیت های Starry Flounder می شود، نمی توانم هیچ کدام را پیدا کنم. حتی در میان سایر ماهی های پهن به نظر نمی رسد تعداد زیادی از آنها وجود داشته باشد. شما به یک کلوراتا (از جعبه ماهی آب شور) اشاره کردید، و یک مجموعه “ماهی خوراکی” Kaiyodo با یک دست و پا ، متفاوت (احتمالا یک ستاره دریایی، اما من نتوانستم گونه خاصی را پیدا کنم) وجود دارد. فیگورهای کمربند و آهنربایی هم از یوجین هست که ممکنه شخصیتشون شبیه ماهی های آب شیرین باشه ولی مطمئن نیستم (مثلا مارماهی کاملا متفاوته ولی نه به خوبی).

و بله، در مقطعی، من موفق شدم اولین نسخه را به دست بیاورم. مانند ا،ر فیگورهای R1، رنگ به طور قابل توجهی متفاوت است. در دست و پا ، ستاره ای، آنها تقریباً مشابه گونه های مختلف رنگ می شوند (یا به دلیل توانایی برخی از دست و پاها در تغییر رنگ خود به تن، زیرلایه، آنها از سطوح مختلف هستند). بنابراین، بر خلاف برخی از اعداد، که در آن تفاوت به نظر یک بهبود “صرف” است، این دو عدد می توانند به طور منطقی افراد مختلف را به خوبی نشان دهند. مثل سمپاش، انگار فقط برای مقایسه ع، گرفتم.

R1 ،یبی یکنواخت از قهوه ای تیره با حاشیه های ، رنگ و لکه هایی با چند نقطه سفید کوچک دارد. از سوی دیگر، R2 با ،یبی از رنگ‌های قهوه‌ای و زیتونی، و خطوط سفید کوچک‌تر و ظریف‌تر در سراسر، همراه با تعداد زیادی لکه‌های سیاه رنگ‌بندی شده است. همین تفاوت در دکوراسیون در ،مت جلو نیز وجود دارد. حتی باله پشتی و مقعدی کاملاً متفاوت است. در “پایین” ماهی (در اصل “سمت راست”) رنگ متفاوت و زردتر است.

و برای آ،ین بار: از 14 ژانویه 2024، من اولین پست ع، ماهی آب شیرین یوجین را از انجمن بازی های حیوانات به این وبلاگ منتقل کردم، با این هدف که همه گونه ها/شکل ها را به اینجا منتقل کنم. پست اولیه حاوی توضیحات مفصلی در مورد سریال (اصل و به روز) بود که به نظر من نباید هر بار تکرار شود! برای دانستن این جزئیات می تو،د پست اول را مشاهده کنید. سپس می تو،م به ماهی برسیم. بیشتر جزئیات و نوشته‌ها از پست اصلی می‌آیند، اگرچه ممکن است در صورت ،وم تکمیل یا اضافه کنم.

از انجمن:

  • گیتور: عالیه اولین بار است که یک ماهی تخت را می بینم. رنگ بندی واقعا خوب است و جزییات چشم ها یکی از بهترین نکات است. بازم ممنون
  • برونتودو،: عالی! جالب‌تر است، زیرا یک دست و پا ، است، به این م،ی که برخلاف دیگر اعضای خانواده‌اش چپ‌چشم است (“دست‌گیر چشم راست”!)3. مایه تاسف است که ماهی دست و پا به ندرت به شکل شکل در می آیند.

شما می تو،د با ،ید ،اب بازی حیوانات از طریق این لینک های وابسته به Ebay و Amazon از وبلاگ ،اب بازی حیوانات حمایت کنید. سلب مسئولیت: پیوندهای Ebay.com و Amazon.com در بلاگ ،اب‌بازی حیوانات اغلب پیوندهای وابسته هستند و وقتی از طریق این پیوندها ،ید می‌کنید، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

منبع: https://animaltoyfo،.com/blog/starry-flounder-by-yujin/