دسته‌ها
اخبار

سریال Marvel Legends Spider-Man Retro The Rose

در اینجا نگاهی به Marvel Legends The Rose داریم.

هر گل سرخی خار دارد. اگرچه این گل رز خار واقعی ندارد، اما مشکلاتی دارد. یکی از آنها اندازه سر اوست. فکر کنم خیلی کوچیکه شکایت دیگر این است که او فقط یک دست دارد. و او با دو تفنگ می آید…خب، ممکن است همیشه دو تفنگ حمل نکند. اما او قطعا یک گل رز را در یکی نگه می دارد. دو دست نگه داشتن نیاز است. از جنبه مثبت همه چیز او بدن جدیدی دارد. یا حداقل دست و پاهای جدید. من خوشحالم که آنها بدون سنجاق هستند. مطمئن نیستم که ساقه جدید است. برداشتن ژاکت کمی دردناک است و من در حال حاضر نمی خواستم این کار را انجام دهم. کت دکمه دار نو است و یقه آن رز حکاکی شده است. من عاشق کفش های مشکی و سفید هستم. ک،یک عقربه ها از MCU Baron Zemo دوباره استفاده می کنند.

رز کاملاً ماسک شده است. می تو،د لایه ها و همچنین برخی از چین و چروک ها را روی آن انجام دهید. او در اینجا یک ماسک ف،ی براق دارد، بنابراین من فکر می کنم ظاهر او بر اساس نسخه مدرن تر است. آن هم بعد از قیامش. یادم می آید قبل از آن عینک می زد.

در بالای MCU Baron Zemo تست شده است. کار می کند. من از قیافه خوشم میاد حس ک،یک تری در آن وجود دارد. او نیز بسیار تهدید آمیز به نظر می رسد.

مکمل. همراه با یک گل رز، یک دست راست، یک دست اشاره چپ و دو تفنگ.

گل رز دارای مجسمه سازی خوبی است. علاوه بر برگ ها، می تو،د الگوی آن را نیز بسازید. او نمی تواند آن را به درستی نگه دارد. پا بسیار نازک است. این خیلی خوب است که کارت ها پهن شده اند تا حداقل بتو،م آنها را به دست او برس،م. در صورت تمایل می توان آن را در حین اشاره به انگشت او وارد کرد.

اسلحه ها همان اسلحه هایی هستند که با Pretty Boy عرضه شده اند. متأسفانه، او نمی تواند هر دو را همزمان نگه دارد، زیرا فقط یک دست دارد… کاری که برای ه،رو گیج کننده است… و بسیار خسته کننده است.

اصطلاح. او گردن توپی، شانه‌های لولایی توپی، چرخان دوسر بازو، آرنج‌های لولایی دوتایی، مچ‌های لولایی گردان برای مشت‌ها، کرانچ شکم (به احتمال زیاد)، چرخاننده کمر، ، توپی، چرخان ،، زانوهای لولایی، مچ پا و مچ پا دارد. یک محور دو دست دیگر دارای لولاهایی هستند که بالا و پایین می چرخند. من مطمئن نیستم که او واقعاً دچار بحران شده است یا خیر. با ژاکت او نمی توانم هیچ حرکتی در ناحیه شکمم انجام دهم. همچنین ژاکت مانع از بالا بردن پاهایش می شود. از این رو در برخی موقعیت ها برای ایستادن دچار مشکل می شود.

ع، های مقایسه

رز میتونست بهتر باشه باید ببینم آیا می توانم سر سایز بهتری برای او پیدا کنم. با تشکر از چشم انداز!

منبع: http://comeseetoys.blo،.com/2023/06/marvel-legends-spider-man-retro-series.html