دسته‌ها
اخبار

سریال Marvel Legends Spider-Man Retro Elektra Naughty Daredevil

،ن بدون ترس!

این اینجا الکترا در نقش دردویل است. من نگاهی که کمیک ها به او داده بودند را دوست دارم. نفوذ ژاپنی قوی با ارسی بلند شی،ی مانند، “دامن” روان و زره سامورایی وجود دارد. او در یک بدن کاملا جدید است. جزئیات حجاری شده زیادی وجود دارد. می تو،د چروک های لباس او را تشخیص دهید. نه تنها روی نیم تنه، بلکه روی شانه هایش نیز. بسیار دلنشین! زره روی بازوها و پاهای او حجاری شده است. یادم نمیاد اسم شلوارش چیه؟ شلوار سامورایی؟ این نوع شل است. دارای مواد شل و همچنین چین و چروک های زیادی است. کمربند و دامن از هم جدا هستند.

اگر نمی تو،د جزئیات را واضح توضیح دهید عذرخواهی می کنم. برای این شکل باید از پس زمینه سفید استفاده می کردم.

او البته برخی از ،اصر Daredevil را شناسایی می کند. او نقاب شاخدار را می‌زند و تاج را روی سینه‌اش دارد.

جزئیات خوبی در روسری او وجود دارد. به راحتی دور صورتش می پیچد و به اتاقش اجازه می دهد تا سرش را بچرخاند. قابل حذف است. اکنون می تو،م چهره الکترا را به درستی ببینیم. ماسک روی آن حک شده بود. می تو،د چند چروک روی آن ایجاد کنید. تمام چشمانش مثل او سفید است. لب هایش به خوبی کشیده شده است. موهایش مثل دم ،ی دمبلی بسته شده است. اسمش را چه سبکی می گذارید؟ به هر حال جزئیات خوبی برای آن وجود دارد.

در صورت نیاز به انواع مختلف، سر را می توان با الکترا ک،یک تعویض کرد و بالع،.

مکمل. او با دو سای خود می آید. دست های او به شکلی شبیه به یک متخصص بود. وقتی سای را وارونه نگه می دارد، مشت راست او شل است.

اصطلاح. او دارای لولای گردن دمبل، شانه‌های لولایی توپی، چرخان دوسر بازو، آرنج‌های لولایی دوبل، چرخاننده مچ راست، مچ دست چپ به سمت بالا و پایین، لولای دیافراگم، ، توپ، چرخش ران، زانوهای لولایی، چرخش کفش و مچ پا است. او می تواند سر خود را کمی با روسری بچرخاند. مفصل دیافراگم امکان شیب خوبی به طرفین و پشت را فراهم می کند. او به سختی می تواند به جلو خم شود.

ع، های مقایسه

شخصیت بزرگ! با تشکر از چشم انداز!

منبع: http://comeseetoys.blo،.com/2023/06/marvel-legends-spider-man-retro-series_7.html